İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gizlilik Politikamız

Aşağıdaki beyan, Teknolojiden Bi Haber internet sitesini kullanırken hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.

Zaman zaman, sitedeki bazı hizmetlere ulaşmak ya da bu hizmetlerden yararlanmak için kendinizle ilgili kişisel bilgileri göndermeniz istenebilir. (İsim, email adresi vs.)

Bilgilendirme mesajları, uyarı mesajları, mesaj tahtaları ve Teknolojiden Bi Haber üyeliği bu hizmetlerden bir kaçı.

Bırakılan boşluklara bilgilerinizi işleyerek, İstanbul İşletme Enstitüsü ve hizmet sağlayıcılarının talep ettiğiniz hizmetleri sunmasına imkan sağlıyorsunuz.

Hizmetlerimiz, istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaya yöneliktir. İstanbul İşletme Enstitüsü halihazırdaki mevzuat uyarınca hareket edecek ve internette geçerli olan en iyi uygulamaları sunmaya çalışacaktır.

Kişisel bilgilerin kullanımı ve saklanması

Teknolojiden Bi Haber kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda size karşı bazı yasal yükümlülükler altına giriyoruz.

Bu bilgileri adil biçimde derlememiz, yani bu bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamamız ve size bu bilgiyi başkalarına sunmak gibi bir düşüncemiz olup olmadığını bildirmemiz gerekmektedir.

Genellikle, Teknolojiden Bi Haber’e verdiğiniz bilgiler sadece Teknolojiden Bi Haber ve servis sağlayıcıları tarafından kullanılır. Yasal bir nedenle bu bilgiyi açıklamamıza izin verilmedikçe ya da buna mecbur kalmadıkça, önceden rızanız alınmadan bilgilerinizin Teknolojiden Bi Haber dışına aktarılması asla söz konusu değildir.

Ancak Teknolojiden Bi Haber sitesine taciz niteliğinde ya da uygunsuz içeriği olan mesajlar göndermeniz ve Teknolojiden Bi Haber’in bunu ciddi ve tekrarlanan bir davranış olarak kabul etmesi halinde Teknolojiden Bi Haber bu davranışı önlemek üzere elindeki bilgileri kullanabilir.

Bu amaçla işvereniniz, okulunuz ya da e-mail servis sağlayıcınız gibi ilgili üçüncü taraflara içerik ve davranışlarınız hakkında bilgi verilebilir.

Eğer yaşınız 16 veya altındaysa, Teknolojiden Bi Haber web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveyn veya velinizden önceden izin alın.

Yorumlar kapatıldı.

güncel teknoloji haberleri: